Skleněné dveře

Celoskleněné dveře vykouzlí v každém interiéru neopakovatelnou provzdušněnou a nadčasovou atmosféru. Použité tvrzené sklo je zárukou vysoké kvality, tvrdosti a užitkovosti skleněných dveří. Pevnost tvrzeného skla umožňuje libovolné dekorování a pískování skleněných tabulí.

Dveře je možné osadit jak do standardní obložkové, kovové či hliníkové zárubně, tak i do samotných stavebních otvorů bez obložek. Podstatným prvkem skleněných dveří v interiéru je také jejich kvalitní dveřní kování. Mnohaletá zkušenost nám dovoluje doporučit kování Dorma, se kterým máme ty nejlepší zkušenosti.

Sklo je velice přizpůsobiví materiál, a proto splní veškeré Vaše požadavky. Dveře můžete zvolit klasické jednokřídlé otočné, méně typické dvoukřídlé nebo jednokřídlé kyvné dveře (tzv. lítačky) nebo v dnešní době stále oblíbenější posuvné skleněné dveře, které ušetří spoustu místa a vypadají skvěle v každém interiéru.


Jednokřídlé otočné dveře v dřevěné zárubni

Pro jednokřídlé nebo dvoukřídlé celoskleněné dveře  se používá kalené sklo o síle 8 mm, případně 10 mm a osazují se do standardní obložkové nebo kovové zárubně.