Pergoly - Al program    Image

Zde najdete nabídku hliníkových konstrukcí - zimních zahrad, pergol, přístřešků, delících stěn, interierových příček.

 

Zimní zahrada, hliníkový altán

Image​Zimní zahrady, hliníkové altány či prosklené přístavby rodinných domů dokážou díky kombinaci subtilních hliníkových profilů a skla důmyslně propojit obytný prostor s okolní přírodou, a vytvořit tak dokonalé místo pro volné chvíle s rodinou a příjemný relax. Vzhled, barva, tvar, funkce, provedení či umístění vychází vždy z individuálních požadavků zákazníka.

Tyto typy hliníkových konstrukcí jsou tvořeny převážně rámovými systémy, které mohou být vyplněny různými typy skla, izolačním dvojsklem, polykarbonáty či plasty. Konstrukce lze pro horní (otevíravou) část zaskleného prostoru doplnit i o bezrámové systémy.

 

Přístřešky

Image​Rámový systém AluPlus je využíván pro konstrukce, které si žádají vzdušnost, jednoduchost, funkčnost a estetický vzhled. Využívá se především pro zastřešení domovních vchodů, zasklení prostoru zádveří, střešních výplní apod. Pro střešní výplň se nejčastěji používají různé typy polykarbonátů a skla.

 

 

 

Prosklené stěny a příčky

Image​Rámové systémy AluPlus, AluCombi a AluFlexi – rámový je možné použít pro oddělení vnitřních prostor v domě, bytě či kanceláři. Montáž je snadná, bezprašná a časově nenáročná. Stěny mohou být pevné, posuvné, nebo je lze kombinovat. Různé typy výplní a široká paleta dekorů, společně s možností barevného lakování hliníkových profilů, dovolují těmto systémům využití v každém prostoru.

 

 

 

Inovativní systém - Atrivant 80 

 

Image​Atrivant 80, inovativní systém kování pro posuvné dveře ze skla s odpružením v koncové poloze a polstrovaným pohybem křídla pro zasklení balkonů a teras z tvrzeného skla Atrivant 80 je spodní kování pro paralelně posuvné balkonové a terasové dveře z tvrzeného skla, které vám umožní užít si terasovou sezónu dříve v roce a déle. Když jsou křídla zavřená, Atrivant 80 udržuje co nejvíce větru, deště a listí. Důmyslný drenážní profil zajišťuje, že voda dobře odtéká i při silných lijácích a interiér zůstává z velké části suchý.

 

Image

 

Kontaktní informace

TUNKA s.r.o.
Dolní 154
Staré Hodějovice
370 08
Česká republika
IČ:
05305217
DIČ
CZ05305217
Firma je registrována pod značkou: C 25142 vedená u Krajského soudu v Českých Budějovicích.