Pergoly - Al program    Image

Zde najdete nabídku hliníkových konstrukcí - zimních zahrad, pergol, přístřešků, dělících stěn, interierových příček.


 

Zimní zahrada, hliníkový altán

​Zimní zahrady, hliníkové altány či prosklené přístavby rodinných domů dokážou díky kombinaci subtilních hliníkových profilů a skla důmyslně propojit obytný prostor s okolní přírodou, a vytvořit tak dokonalé místo pro volné chvíle s rodinou a příjemný relax. Vzhled, barva, tvar, funkce, provedení či umístění vychází vždy z individuálních požadavků zákazníka.

Tyto typy hliníkových konstrukcí jsou tvořeny převážně rámovými systémy, které mohou být vyplněny různými typy skla, izolačním dvojsklem, polykarbonáty či plasty. Konstrukce lze pro horní (otevíravou) část zaskleného prostoru doplnit i o bezrámové systémy.

Přístřešky

​Rámový systém AluPlus je využíván pro konstrukce, které si žádají vzdušnost, jednoduchost, funkčnost a estetický vzhled. Využívá se především pro zastřešení domovních vchodů, zasklení prostoru zádveří, střešních výplní apod. Pro střešní výplň se nejčastěji používají různé typy polykarbonátů a skla.

Prosklené stěny a příčky

​Rámové systémy AluPlus, AluCombi a AluFlexi – rámový je možné použít pro oddělení vnitřních prostor v domě, bytě či kanceláři. Montáž je snadná, bezprašná a časově nenáročná. Stěny mohou být pevné, posuvné, nebo je lze kombinovat. Různé typy výplní a široká paleta dekorů, společně s možností barevného lakování hliníkových profilů, dovolují těmto systémům využití v každém prostoru.

Inovativní systém - Atrivant 80

​Atrivant 80, inovativní systém kování pro posuvné dveře ze skla s odpružením v koncové poloze a polstrovaným pohybem křídla pro zasklení balkonů a teras z tvrzeného skla Atrivant 80 je spodní kování pro paralelně posuvné balkonové a terasové dveře z tvrzeného skla, které vám umožní užít si terasovou sezónu dříve v roce a déle. Když jsou křídla zavřená, Atrivant 80 udržuje co nejvíce větru, deště a listí. Důmyslný drenážní profil zajišťuje, že voda dobře odtéká i při silných lijácích a interiér zůstává z velké části suchý.

Image


TUNKA s.r.o. - Dolní 154, Staré Hodějovice | IČ: 05305217 | Sp. zn.: C 25142/KSCB Krajský soud v Českých Budějovicích | +420 724 630 978 | info@sklo-centrum.cz | O cookies | GDPR

Chci cenovou nabídku ZDARMA

Děkuji nemám zájem
Havarijní zasklívání
724 630 978